SSS

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

1971 yılında kurulan TÜSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.

TÜSİAD, üyelerinin temsil ettiği kuruluşlar itibarıyla, Türkiye ekonomisinde üretim, katma değer, kayıtlı iş kaynağı ve dış ticaret gibi alanlarda önemli temsil yeteneğine sahiptir.

Çalışmaları ile rekabetçi piyasa ekonomisi, sürdürülebilir kalkınma ve katılımcı demokrasi anlayışının benimsendiği bir toplumsal düzenin oluşmasına katkı sağlamayı amaçlar.

Genel Merkezi İstanbul’da olan TÜSİAD’ın Ankara’da temsilciliğinin yanı sıra, Brüksel, Washington D.C., Berlin, Londra, Paris’te uluslararası temsilcilikleri; Çin, Silikon Vadisi ve Körfez ağları bulunmaktadır.

TÜSİAD, Avrupa özel sektörünün temsilcisi olarak kabul edilen şemsiye örgüt, Avrupa İş Dünyası Konfederasyonu’nun (BusinessEurope) 1987 yılından bu yana üyesidir.

İşim Gücüm Geleceğim platformu içerisinde bulunan eğitimler, sertifikalar ve donanım becerilerini geliştirerek dijital yetkinlik sağlamayı hedefliyoruz.

Üye olmak için lütfen buraya tıklayarak ilgili formu doldurunuz.

Projenin amacını ve hedeflerini detaylı görmek için lütfen buraya tıklayınız.

Global içerik ortaklarımızla hazırladığımız eğitimlerin tümünde global sertifika bulunmaktadır.

Eğitimlerimiz ücretsiz olup herkesin kullanımına açıktır. Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.